Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Имате ли най-добър приятел/и и колко са те?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Special_Agent
Администратор
Администратор
Special_Agent


Брой мнения : 46
Registration date : 04.01.2008

Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Empty
ПисанеЗаглавие: Имате ли най-добър приятел/и и колко са те?   Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 5:19 pm

Аз имам един най-добър приятел.
Върнете се в началото Go down
https://bgteens.bulgarianforum.net
SuPeR_GiRl
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Registration date : 03.02.2008

Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли най-добър приятел/и и колко са те?   Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 2:01 pm

mi da imam si nai-dobar priqtel.kazva se petq.imam i mnogo dr verni fr
Върнете се в началото Go down
barbie_
Новак
Новак
barbie_


Брой мнения : 32
Registration date : 14.02.2009

Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли най-добър приятел/и и колко са те?   Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 10:53 am

Аз имам много приятели .. но най добрата ми е Стефани flower flower flower flower flower flower flower flower Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
kukla_bez_s1rce
Новак
Новак
kukla_bez_s1rce


Брой мнения : 31
Age : 29
Registration date : 07.08.2010

Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли най-добър приятел/и и колко са те?   Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 2:48 pm

moga da kaja che imam mnogo priqteli i tova e taka.....no vsashnost mislq che nqma istinski priqteli ima samo hora s obshti interesi...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли най-добър приятел/и и колко са те?   Имате ли най-добър приятел/и и колко са те? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имате ли най-добър приятел/и и колко са те?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Тинейджърски Живот :: Приятелите-
Идете на: