Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какви домашни любимци имате?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Special_Agent
Администратор
Администратор
Special_Agent


Брой мнения : 46
Registration date : 04.01.2008

Какви домашни любимци имате? Empty
ПисанеЗаглавие: Какви домашни любимци имате?   Какви домашни любимци имате? Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 5:47 pm

Аз имам 3 котки,а съм имал най-много 10 Smile Също така съм имал и 2 кучета(по-точно кучки Very Happy )
Върнете се в началото Go down
https://bgteens.bulgarianforum.net
barbie_
Новак
Новак
barbie_


Брой мнения : 32
Registration date : 14.02.2009

Какви домашни любимци имате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви домашни любимци имате?   Какви домашни любимци имате? Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 10:07 pm

Имам 4 котки и един хамстер !! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
boboncheto0o955
Новак
Новак
boboncheto0o955


Брой мнения : 8
Age : 28
Registration date : 11.09.2010

Какви домашни любимци имате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви домашни любимци имате?   Какви домашни любимци имате? Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 2:21 am

аз имам една котка и две кучета имах още едно но то почина преди година Crying or Very sad а път толкова бах обвързана към него Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad бях на пет когато ми го взеха а сега съм на 15г. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad казваше се Лиза кръстихме го така защото приличаше на лисица Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какви домашни любимци имате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви домашни любимци имате?   Какви домашни любимци имате? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какви домашни любимци имате?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Всичко Друго :: Домашни Любимци-
Идете на: